Tanulmányi versenyek eredménye

Német nyelvi levelező verseny 2019

III. helyezett lett a TÁG-os teniszcsapat a diákolimpiai döntőben 2019

ESTÖRI verseny 2019

A B 33-as Kosárlabda Diákolimpiai döntőben szerepelt a TÁG lány és fiú kosárlabda csapata 2019

Sós Barnabás Középiskolás Diákolimpiai Bajnokságot nyert 2019

Regionális német nyelvi verseny 2019

Strandröplabda diákolimpiai országos döntő 2019

Megyei Sportnapok 2019

"Édes anyanyelvünk" - megyei forduló 2019

Arany János Tehetséggondozó Program sportverseny 2019

TÁG-os sikerek az Országos Diákolimpia döntőjében 2019

OKTV döntő 2019

Beszámoló a foci megyei döntőről 2019

Matematikai sikerek a 10.E-ben 2019

Mezei Futóbajnokság Diákolimpia® Országos Döntője 2019

Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny 2019

Nemes Tihamér Programozói Verseny 2019

Megyei Programozói Verseny 2019

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2019

Informatika OKTV 2019

Megyei Fizikaverseny 2019

Európai Pénzügyi Kvíz Döntő, Nyíregyháza, 2019

Latinos siker 2019

Zrínyi-Gordiusz matematikaverseny 2019

Árokszállásy Zoltán biológiaverseny 2019

Országos középiskolás kosárlabda döntőben a TÁG lány és fiú B33-as kosárlabda csapata 2019

Sikerek a Dürer Országos Döntőn 2019

Országos kosárlabda diákolimpia döntőjében szerepelt a TÁG lány és fiú kosárlabda csapata 2019

A Kazinczy-verseny eredménye 2019

Kettős győzelemmel jutott az országos kosárlabda diákolimpiai döntőbe a TÁG lány csapata 2019

Berde Viktória és a TÁG-os fiú csapat diákolimpiai eredménye 2018

Kempo Világbajnokság 2018

e-Hód verseny eredménye 2018

Általános iskolásoknak szervezett matematika verseny eredménye 2018

Az Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulójának eredménye 2018

Megyei Matematika Verseny 2018

Regionális Programozó Csapatverseny 2018

HÓDítsd meg a biteket! 2018

Nyolcadikos történelem verseny eredménye 2018

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny 2018

kenguru matek verseny 2018

biesel 2018

Ugrin Bálint2 2018

Tóth Árpád Nemzetközi Középiskolai Versmondó Verseny 2018

Horváth István latin verseny 2018

AJTP angol verseny 2018

Polgár János 2018

Implom József ll. 2018

Kazinczy verseny 2018

Zrínyi 2018

Árokszállásy 2018

Curie emlékverseny 2018

Ling Puzzle 2017

kosárlabda országos diákolimpia döntője 2017

Édesanyanyelvünk döntő 2017

TÁG szavalóverseny 2017

Édes Anyanyelvünk 2017

ajtp matekverseny 2017

ajtp országos sport verseny 2017

angol oktv 2017

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2017

Implom József középiskolai helyesírási verseny 2017

Árokszállásy 2017

kosarlabda elődöntő 2017

OKTV 2017. 2. forduló 2017

Nemzetközi Tóth Árpád versmondó verseny 2016

megyei matematika verseny 2016

Szent-Györgyi tanulmányi verseny 2016

Tóth Árpád szavalóverseny 2016

Bugát Pál 2016-17

Curie verseny eredmény lista 2016

kenguru matek 2016

IB-s diákok az országos döntőn 2016

II. Oláh György kémia verseny 2016

Zrínyi Ilona matematika verseny 2016

ODO kosárlabda döntő fiúk 2016

ODO kosárlabda döntő 2015

megyei matematikai verseny 2015

tv döntősök 2014-15

Curie emlékverseny döntősei 2014

Ábel Jenő latin verseny 2014

AJTP tábor 2014

tanulmányi versenyek döntősei 2014

TAG-os siker 2014

zenei siker 2014

Szabadfogású Számítógép verseny 2013

Intel Robot verseny 2013

diakolimpia sorrend 2013

Junior freshhh versenyeredmény 2013

oktv sorrend 2013

sporteredmények 2013

tanulmányi versenyek döntősei 2013

Árokszállásy verseny 2013

Megyei matematika verseny 2012

Junior freshhh versenyeredmény 2012

Szabadfogású Számítógép verseny 2012

Lego liga verseny 2012

Regionális Programozó Csapat Verseny 2012

Tóth Árpád Versmondó Verseny 2012

Lego-szumo verseny 2012

Versenyeredmények országos 2012

Egyéb versenyeredmények 2012

Szabadfogású Számítógép verseny 2011

LEGO verseny 2011

Versenyeredmények 2009