Árokszállásy verseny 2013.

Sikereink a XV. Árokszállásy Zoltán biológiai és környezetvédelmi verseny országos döntőjén

A verseny 2013. február 22-23-dikán, Miskolcon megrendezett országos döntőjén iskolánkat 6 tanuló képviselte, akik az első, írásbeli forduló alapján nyertek jogot a részvételre. A döntő írásbeli és szóbeli fordulóból áll, valamint növény- és állatfajok felismerése is feladat. A végső értékelés szerint a következő eredmények születtek:

11-12. osztályosok:

2. Ábrók Sándor 11.D (felkészítő tanár: Fehérné Dr. Gergely Judit, Dr. Szűcsné Kerti Anita)

8. Kolostyák Zsuzsanna 12.D (felkészítő tanár: Novák Veronika, Sántha Ildikó)

9-10. osztályosok:

3. Paládi Bernadett 10.D (felkészítő tanár: Kiss Andrea)

8. Boros Adrienn 10.D (felkészítő tanár: Dr. Budayné Dr. Kálóczi Ildikó, Dr. Szűcsné Kerti Anita)

17. Czuczi Tamás 10.D (felkészítő tanár: Dr. Budayné Dr. Kálóczi Ildikó, Dr. Szűcsné Kerti Anita)

18. Juhász Leila 9.D (felkészítő tanár: Dr. Szűcsné Kerti Anita)

Eredményeikhez gratulálunk!