A zene szerepe

A Tóth Árpád Gimnáziumban több éve működik énekkar, szakköri formában. Az előzetes meghallgatás alapján bekerülő lányokkal heti egy alkalommal találkozunk. Az évi 3-4 fellépésre 45 percben van lehetőségünk felkészülni. A műsortervben a népdal-összeállítások mellett egyházi énekek, kortárs dallamok, filmzenék és Kodály Zoltán művei szerepelnek.

Bekapcsolódtunk a "Zene az kell, mert körülölel..." sorozatba, mely a Családok Éve jegyében került megrendezésre. A program keretében mini koncerteket tartottak diákjaink az iskolában a nagyszünetben

Több éve kerül megrendezésre december közepén a Karácsonyi hangverseny a Megtestesülés Plébániatemplomban. A tavalyi koncertünk képeiből itt látható néhány.

TÁG Közösségi zenélés.mp4