TÁMOP 3.4.3

Kompetenciafejlesztés – tehetséggondozás – tehetségfejlesztés a Tóth Árpád Gimnáziumban

TÁMOP-3.4.3-08/2-2009-0015

A TÁMOP-3.4.3 számú, " Iskolai tehetséggondozás" megnevezésű pályázaton intézményünk 19 485 713 Ft-ot nyert.

A pályázat célja a Tóth Árpád Gimnáziumban több évtizede zajló tehetséggondozó munka segítése. A pályázati projekt során a kollégák 30 tehetséggondozással kapcsolatos továbbképzéseken vesznek részt. Az iskolában, munkacsoportokban dolgozva kialakítják az Iskolai Tehetséggondozó Programot, értékelési eszközöket, eljárásokat dolgoznak ki, felveszik a kapcsolatot más intézményekkel. A tehetséggondozó hálózat fejlesztése érdekében iskolai, iskolák közötti versenyeket, tehetséggondozó programokat valósítanak meg, együttműködnek a Tehetségpontokkal, Tehetségsegítő Tanácsokkal.

A projekrt megvalósításában a Tóth Árpád Gimnázium 60 pedagógusa vesz részt.

A projekt az Európai Unió támogatásával az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.